Гарантії якості і повернення

Гарантія якості бренду Major Style

Ми, інтернет-магазин чоловічих аксесуарів власного виробництва major-tie.com.ua, який дорожить кожним клієнтом і своєю репутацією. Саме тому намагаємося робити все можливе, щоб Ви гарантовано отримали якісний товар і відмінний сервіс.

ГАРАНТІЯ ЯКОСТІ

Ми є українським брендом чоловічих аксесуарів «Major Style» власного виробництва. Це означає, що кожен аксесуар, представлений на нашому сайті, створюється нами самостійно і вручну, з особливою дбайливістю і увагою, вкладаючи наше тепло і доброту в кожен виріб. При цьому ми використовуємо тільки натуральні тканини і матеріали. Будьте впевнені - аксесуари від Major Style гарантовано стануть прекрасним подарунком для вас і ваших близьких людей. Для нас дуже важлива ваша найвища оцінка, тому ми пропонуємо лише те, що з задоволенням носимо самі.

ГАРАНТІЯ ПОВЕРНЕННЯ/ОБМІНУ ВИРОБУ

Ми гарантуємо право на повернення / обмін товару, який Вам не підійшов і не був у використанні. Обов'язковими умовами є: відсутність пошкоджень, слідів використання і збереження оригінальної упаковки. Право на повернення / обмін товару зберігається протягом 14 днів з моменту отримання посилки. Повернення товару Ви можете здійснити в найближчому відділенні компанії Нова Пошта, сплативши вартість зворотної доставки. Адреса для здійснення повернення товару уточнюйте у менеджера. Для уточнення деталей рекомендуємо звернутися за тел. (066) 721-46-83, (096) 581-82-45.