Індивідуальний пошив чоловічих аксесуарів

Індивідуальний пошив аксесуарів Major Style

Індивідуальний пошив - втілення ваших ідей.

Як часто ви стикалися з ситуацією, коли не могли знайти відповідний аксесуар? Коли у всій різноманітності краваток і метеликів нам щось заважає вибрати той єдиний, який ідеально доповнить або завершить Ваш образ. Якраз для таких ситуацій ми пропонуємо послугу індивідуального пошиття аксесуарів в Києві, за допомогою яких Ви зможете втілити в життя свої ідеї та побажання і порадувати себе ексклюзивними краваткою або метеликом, які будуть тільки у вас.

Найважливіші події з яскравими чоловічими аксесуарами.

Одні з найяскравіших і важливих в нашому житті подій є весілля і випускний. І звичайно, на таких урочистостях хочеться, щоб все було ідеальним і індивідуальним: наряд, гості, зал, меню. Саме в таких випадках Ви можете скористатися послугою індивідуального пошиття краваток і метеликів, за допомогою якого підібрати потрібну колірну гамму аксесуарів під Ваше свято, а також замовити будь-яку їхню кількість. І зробити своє свято яскравіше і красивіше з чоловічими аксесуарами від Major Style.

Співробітники в стильних метеликах і краватках - візитна картка компанії.

Кожна компанія хоче бути впізнаваною серед клієнтів, а її обличчям, звичайно ж, є співробітники. Саме тому вони повинні виглядати бездоганно і мати яскраву родзинку, яка б запам'яталася. Пошиття краваток-метеликів від нашої компанії з легкістю допоможе Вам створити неповторний образ Ваших співробітників. Ми гарантуємо кращу якість, індивідуальний підхід у підборі тканин, кольорів і принтів, а також будь-яку кількість потрібних краваток або метеликів.

Звичайно, за допомогою, послуги індивідуального пошиття чоловічих аксесуарів від українського бренду «Major Style» можливо досягти набагато більше цілей і завдань, при цьому Ваш вигляд буде завжди бездоганний.

Для того, щоб купити краватку або метелик за власним дизайном, Вам достатньо зробити кілька простих кроків:

  1. зв'язатися з нами одним із способів і розповісти, що Ви хочете:
  2. узгодити матеріал, його колір і принт.
  3. оплатити і отримати свій унікальний аксесуар.

Або заповніть просту форму і ми самі зв'яжемося з Вами в найкоротші терміни.